Griezmann przerywa milczenie odnośnie swojej przyszłości

Transfer Antoine’a Griezmanna staje się mydlaną operą. Napastnik Atletico Madryt jest na ustach wszystkich, a to gdzie zagra w następnym sezonie jest póki co, jedną wielką niewiadomą. Po spotkaniu pomiędzy Francją a Włochami, w strefie mieszanej, doszło do ogłoszenia zobowiązania przez utalentowanego napastnika.

Gwiazda Atletico zapowiedziała, że jego przyszłość wyjaśni się przed rozpoczęciem mundialu: „Tak, wszystko zostanie ogłoszone przed Mistrzostwami Świata”.

Mundial rozpocznie się 14 czerwca, czyli za niecałe dwa tygodnie. Wtedy dowiemy się, czy Antoine zdecyduje się na pozostanie w Atletico Madryt, czy też odejdzie do Dumy Katalonii. Kataloński Sport już wcześniej informował o tym, iż Francuz porozumiał się z Barçą w sprawie indywidualnego kontraktu.

Barcelona zamierza zachować spokój i wierzy, że Griezmann dotrzyma obiecanego słowa i dołączy do zespołu Ernesto Valverde. Należy również wspomnieć o tym, że piłkarze Atletico, kibice, a także ostatnio Didier Deschamps robią wszystko, aby namówić piłkarza do pozostania na Wanda Metropolitano.