Luis Suarez opowiada o relacjach z Leo Messim oraz Neymarem

Urugwajski napastnik FC Barcelony, Luis Suarez w rozmowie z niemieckim tygodnikiem „Kicker” opowiedział o swoich relacjach z Leo Messim oraz Neymarem.

31-letni Urugwajczyk porozmawiał z dziennikarzami o swoim życiu poza boiskiem. Luis Suarez przyznaje, iż jest w świetnych stosunkach z Leo Messim i Neymarem. O Messim powiedział, iż jest zjednoczony przez „piękne relacje” i z czasem zyskali wzajemne zaufanie. Urugwajczyk dodał również, iż w futbolu trudno jest znaleźć prawdziwego przyjaciela, zwłaszcza jeśli on występuje na tej samej pozycji. – Przede wszystkim nie jesteśmy jedynie zawodnikami, lecz także rodzicami, mamy podobne nawyki i jesteśmy w podobnym wieku – mówi o kolegach Luis Suarez.

Luis Suarez przyznał też, że razem z Leo Messim rozmawiali z Neymarem, gdy ten odchodził do PSG – Nie sądzę, aby Neymar odszedł do stolicy Francji jedynie dla pieniędzy. – Jeden z Urugwaju, drugi z Argentyny, zaś trzeci z Brazylii, wielu sceptycznie podchodziło do naszego trio, ale na boisku potwierdziliśmy ogromną siłę – kończy Luis Suarez.