Lenglet prosi o więcej czasu na decyzję o swojej przyszłości

  • Jak donosi MD, Clément Lenglet wysłuchał planów projektu przygotowanego przez Sevillę na następny sezon i zobowiązał się do określenia swojej decyzji przed końcem miesiąca.

Clément Lenglet nadal potrzebuje czasu. Francuski defensor przerwał wakacje i wrócił do Sewilli, by spotkać się z Pablem Machinem, nowym trenerem klubu z Andaluzji i dyrektorem sportowym, Joaquínem Caparrósem. Mundo Deportivo dowiedziało się ze środowiska zawodnika, że 22-latek wysłuchał projektu sportowego i pomysłu, który Machín przygotował dla Sevilli na przyszły sezon.

Trener, podobnie jak Joaquín Caparrós, dyrektor sportowy Sevilli, próbował przekonać Francuza, że najlepszą opcją kontynuowania jego kariery jest pozostanie na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, gdzie ma gwarancję ponad 30 gier w sezonie, czyli coś, czego Barça nie mogłaby zaproponować, biorąc pod uwagę, że pierwszą parę stoperów tworzą Umtiti i Piqué.
Po uważnym wysłuchaniu porad Machina, jak i Caparrósa, Lenglet poprosił o nieco więcej czasu na przemyślenie decyzji o swojej przyszłości. Francuz zobowiązał się do udzielenia definitywnej odpowiedzi przed końcem miesiąca. Zawodnik powróci teraz na wakacje do Paryża.