Wartość rynkowa graczy rośnie kosztem Barcelony.

Dziennik skomentował wczorajsze doniesienia w sprawie potencjalnego zainteresowania klubu Salahem, Lemarem i Pjanićem.

W oczekiwaniu na rozpoczęcie się Mistrzostw Świata w Rosji prasa prześciga się w wymyślaniu kolejnych transferowych celów FC Barcelony. Według dziennika MD robią to agenci i pośrednicy, którzy rozsiewając plotki o potencjalnym zainteresowaniu Dumy Katalonii. Gazeta uznaje to za próbę podniesienia wartości poszczególnych piłkarzy na rynku transferowym.

Żadna z wczoraj podanych rewelacji nie jest prawdą. Ani Salah, ani Pjanić, ani Lemar nie są w planach transferowych drużyny na najbliższe okienko transferowe.

Valverde nie szuka gracza o profilu Lemara, posiadając w drużynie Ousmane Dembele. Zwłaszcza gdy do drzwi puka już Antoin Greizmann.

Nie ma też wątpliwości, że zakontraktowanie kolejnego piłkarza Liverpoolu byłoby niezwykle trudne. Zwłaszcza Mohameda Salaha, który był najlepszym zawodnikiem drużyny w poprzednim sezonie.

W sprawie Pjanića, nikt z dwójki, Pep Segura – Robert Fernandez nie wykonał żadnego ruchu w kierunku zakontraktowania piłkarza jak na razie.

Okno transferowe jeszcze się nie zaczęło a ilość plotek, jakie się pojawią, już bije wszelkie rekordy, Pozostaje cierpliwie czekać na oficjalne oświadczenia klubu, które stały się jedynym wiarygodnym źródłem w ostatnich czasach.