Sevilla pogodzona z odejściem Lengleta – AKTUALIZACJA

11.06 20:30 AKTUALIZACJA

Agent Clementa Lengleta, Gregory Dakad, mówił o przyszłości swojego klienta, którego chce pozyskać FC Barcelona, ​​by wzmocnić blok defensywny. Przedstawiciel Francuza wypowiedział się dla Estadio Deportivo, przyznając, że 22-latek będzie zadecyduje o swojej przyszłości na podstawie projektów, które ma przed sobą ze strony Sevilli oraz Blaugrany. Ponadto dodał, że Barca może spełnić jego aspiracje.

„Clément odejdzie, jeśli stwierdzi, że ma możliwość bycia częścią lepszego projektu niż w Sevilli, dlatego chce trochę czasu; to normalne ” – mówił Dakad. Dodał: „Nie mamy z nikim porozumienia”. Mimo to agent nie omija już tematu Barcelony. Zapewnia: ​”oczywiście może to być dobry projekt”

11.06 18:15

Wszystko wygląda na to, że Sevilla pogodziła się już z odejściem francuskiego stopera, Clementa Lengleta. Sevilla, zgodnie z informacjami pochodzącymi z jej otoczenia, potrzebuje płynności ekonomicznej i dlatego musi sprzedać część swoich graczy, aby Machín mógł liczyć na fundusze, które pozwolą mu stawić czoła wyzwaniom w następnym sezonie.

Portal „El Desmarque” informuje, że Sevilla chce przyspieszyć sprzedaż zawodników, aby móc wejść na rynek transferowy. Jednym z tych zawodników jest Clement Lenglet. Sevilla liczy na około 40 milionów euro za 22-latka, który najprawdopodobniej zwiąże się z Barceloną.

Jednak „El Desmarque” nie przekazał informacji na temat potencjalnych wzmocnień Sevilli. Inny portal „Sports Stadium” poszedł dalej i informuje, że Sevilla, równolegle, rozpoczęła już sporządzanie listy stoperów, którzy mogliby zawitać na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w przyszłym sezonie. Biorąc pod uwagę odejście Lengleta, Sevilla obserwuje takich zawodników, jak Florian Lejeune z Newcastle, Mateo Musacchio z Milanu i Sebastián Coates z Sportingu.