Napięty terminarz Barcelony w najbliższych meczach

Ostatnie mecze w wykonaniu Barcelony idealnie ukazują, że żadnego z rywali nie można lekceważyć. W najbliższych tygodniach drużyna Ernesto Valverde nie będzie mogła narzekać na brak gry. Do następnej przerwy reprezentacyjnej w listopadzie Barça rozegra sześć meczów w 22 dni.

Październikowa przerwa na mecze międzypaństwowe dobiega powoli końca i w raz z nią drużyna ze stolicy Katalonii wraca do gry. Pierwszym zadaniem jaki czeka Barcelonę jest sobotni mecz u siebie przeciwko Sevilli Pablo Machína. FC Barcelona postara się w tym meczu wrócić na fotel lidera LaLiga Santander. Następnie na Camp Nou przyjedzie Inter Mediolan, w meczu 3.kolejki Ligi Mistrzów, Barça będzie starać się potrzymać dobrą serię zwycięstw w tych rozgrywkach. Największym wydarzenia tego miesiąca oczywiście będzie El Clasico, przeciwko Realowi Madryt.

Po trzech meczach u siebie przyjdzie czas na dwa wyjazdy. Pierwszy z nich będzie miał miejsce w Madrycie, przeciwko Rayo Vallecano na Estadio de Vallecas. Następnie drużyna uda się do Mediolanu na rewanż przeciwko Interowi. Wtedy też planowany jest debiut trzeciego kompletów strojów na sezon 2018/19. Ostatnim meczem, który rozegra Barça jest spotkanie przeciwko Betisowi na Camp Nou, który zaplanowany jest na 11 listopada.