Barcelona przebija balonik związany z ewentualnym powrotem Neymara

  • Jordi Cardoner: „Barça nie rozważała powrotu do Neymara”. Wiceprezydent Blaugrany dał jasno do zrozumienia, że Barcelona prawdopodobnie nie pozyska ponownie Brazylijczyka

 

Jordi Cardoner, wiceprezes FC Barcelony, wystąpił w programie „Aquí amb Josep Cuní” w Cadena SER Catalunya. Podczas rozmowy Cardoner powiedział: „Zarząd Barçy nie rozważał możliwości odzyskania Neymara. Na dzień dzisiejszy jest to pytanie, na które nie można odpowiedzieć, ponieważ nie braliśmy tego pod uwagę.”

Wiceprezydent Barçy, który bronił Neymara do ostatnich godzin w Barcelonie, wyjaśnił: „To on odszedł, bo chciał odejść. Inną rzeczą byłoby, gdybyśmy nie uwierzyli w niego, a teraz chcielibyśmy go odzyskać, ale tak nie jest. W każdym razie, gdyby doszło do takiej sytuacji, musielibyśmy to omówić podczas spotkania, ale do tej pory nie poruszyliśmy tej kwestii.

Dzięki tym oświadczeniom Jordi Cardoner dał jasno do zrozumienia, że ​​gdyby to on decydował, nie pozyskałby ponownie Brazylijczyka. Ponadto wiceprezydent zdementował plotki o tym, że Josep Maria Bartomeu zwrócił się do graczy, aby zapytać się, w jaki sposób odebraliby powrót Neymara.